× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 14-04-2023, 10:00:04 • 115 vizualizari
 

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 15.04.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30 

 01. ACS ASTRA PLOSCA – ACS STEAUA SPATAREI   

 Daniel Neagu (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele) – seniori

Stefan Creanga – Rares Silimon, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

02. CSL NANOV – AS VOINTA SAELELE 2017   

 Ionut Dogeanu (Videle) – Valentin Rusu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Cristian Mihai  (Rosiori de Vede) – Valentin Mortu (Draganesti de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

03. ACS AJAX BOTOROAGA – CS RAPID BUZESCU   

 Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Ionut Purcea, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Ionut Purcea (Videle) – Emil Balaceanu, Luca Tismanru (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04. ACS ATLETIC ORBEASCA – CS ASC SEACA   

 Marian Grosu (Buzescu) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – seniori

Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Ionut Pandea, Marian Necula (ambii Scrioastea) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

05. ACS DRAGANESTI VLASCA – C S VIRTOAPE   

 Mihai Rotaru – Gabriel Smarcea, Alexandru Lina (toti Alexandria) – seniori

George Tobosaru – Alexandru Lina (ambii Alexandria), Mircea Popescu (Cervenia) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

06. CS METALUL PERETU – ACS DINAMIC KIDS VIDELE   

 Aurel Peia (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – George Botoghina (Rosiori de Vede), Aurel Peia (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

07.ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VICTORIA LUNCA   

 Adrian Buica (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Tibi Spataru (Alexandria) – seniori

Alin Marin – Luca Fudulu, Tibi Spataru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

Liga a- V-a – Sambata 15.04.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021   

 Catalin Columban (Videle) – Dorinel Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni) – seniori

Sorin Beianu (Videle) – Adi Bratu, Marian Bratu (ambii Baciu) – juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

02. CS VIITORUL LUNCA – CS VIITORUL PIATRA   

 Cosmin Ciocan – Ciprian Bratoi, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele) – seniori

Ciprian Bratoi – Laurentiu Mitrofan, Cosmin Ciocan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul din Saelele

03. CS VITANESTI – A S INTER PURANI   

 Marian Burcin (Cervenia) – Madalin Gheorghe, Andrei Pavel (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

04. A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS FLACARA LITA   

 Traian Ene (Plosca) – Bogdan Pana, Sorin Fudulu (ambii Alexandria) – seniori

Bogdan Pana – Alexandru Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

05. AS TINERETUL SILISTEA – ACS TINERETUL SUHAIA   

 Felix Oprescu – Stelian Purcarea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Cornea – Florentin Ciuciu, Marian Iordan (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

06. AS RAPID URLUIU – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI   

 Cristian Ilie – Alexandru Prodan, Mihai Costache (toti Turnu Magurele) – seniori

Mihai Costache – Alexandru Prodan, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

07. ACS VIITORUL SACENI – CS FLACARA CALINESTI   

Mircea Belinas (Zimnicea) – Catalina Nan, Sorin Manea (ambii Alexandria) – seniori

Sorin Manea (Alexandria) – Mircea  Belinas (Zimnicea), Marian Lincan (Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri