× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 01-12-2023, 10:00:04 • 78 vizualizari
 

Liga a- V-a – Duminica 03.12.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30  /  Ultima etapa a turului de campionat

01. ACS VIITORUL SACENI – ACS  ATLETIC  ORBEASCA

 Cristian Ilie – Alexandru Prodan, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – seniori

Mihai Radu – Alexandru Prodan, Mario Stoian (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

02. A.S. SPICUL BALACI – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Marian Burcin (Cervenia), Ionut Sajen (Alexandria)  – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Catalin Mara (Rosiori de Vede), Ionut Sajen (Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori  de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Tecuci”

03. A S INTER PURANI – ACS TINERETUL SUHAIA

 Aurel Peia (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Luca Fudulu (Alexandria) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Aurel Peia, Fudulu  Luca (ambii Alexandria) – juniori

Observator:  George Popa (Alexandria)

04, ACSC PUTINEIU – ACS FLACARA LITA

 Sorin Manea -George Tobosaru, Alexandru Lina (toti Alexandria) – seniori

George Tobosaru – Alexandru Lina, Valentin Pencea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florea  Coman (Alexandria)

05. AS RAPID URLUIU – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

 Gabriel Costea – Alexandru Pereanu, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Pereanu – Cristian Javla, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

06. AS TINERETUL SILISTEA – STA

07. CS FLACARA CALINESTI – A.S. VULTURII MERENI

  Cosmin Ciocan – Laurentiu Mitrofan, Ilie Cristea (toti Turnu Magurele) – seniori

Laurentiu Mitrofan – Rares Silimon, Ilie Cristea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

08. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 George Botoghina (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebiona), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Teodor Loncea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 03.12.2023   Ora 11:00 /  Ultima etapa a turului de campionat

01. AS VIITORUL GRATIA – AS VIITORUL TALPA  Ora 10:00

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Mihai Perlleshi (Videle), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

02. A.S. GLORIA MERISANI – A.S. TINERETUL RADOIESTI  Ora 10:00

Mihai Slateanu (Nanov) – Madalin Gheorghe (Mavrodin), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

03 AS PETROLUL POENI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Sorin Beianu (Botoroaga) – Mihai Petrescu, Iustin Ivancea (ambii Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

04. AS ATLETICO SIRBENI – A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI Ora 12:30

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Mihai Perlleshi, Stefan Bajan (ambii Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

05. ACS SPORTING VIDELE – A.S. RECOLTA SFINTESTI  / Teren Tamasesti

 Ionel Galateanu (Guruieni) – Bogdan Pana, Alexandru Pana (ambii Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

06. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 – AS VIITORUL BUTESTI  Ora 12:30

 Mihai Slateanu (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Madalin Gheorghe (Mavrodin)

Observator: George Floricel (Alexandria)

07. CSL VIITORUL BLEJESTI – CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Stefan Chiriceanu (Nanov) – Mihai Traistaru (Videle), Florentin Ciuciu (Plosca)

Observator: Mirel Ene (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 03.12.2023   Ora 11:00 / Ultima etapa a turului de campionat

01. CS FLACARA CONTESTI – AS DINAMO BOGDANA

 Alin Virban (Spatarei) – Catalin Lincan (Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI – CS VITANESTI

 Sorin Fudulu – Catalin Anton, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

03. CS TELEORMANU TROIANUL – A.S. DUNAREA ISLAZ

 Marian Grosu (Buzescu) – Stelian Purcarea, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul,,Textila”din Rosiori de Vede

04. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE – CS VICTORIA CIUPERCENI  /  Teren: ,,Botul Calului”

 Cezar Stanoi – Sebastian Igrisan, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)  

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

05. AS OLD BOYS ALEXANDRIA – STA

06. A.S. OLTUL BECIU – CS STEAUA DRACEA

 Cornel Ghebaura – Stefan Petica, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

07. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

Alin Bugeanu (Rosiori de Vede) – Alexandru Paduraru, Ionut Pindea (ambii Scrioaseta)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Spatarei”

sursa: https://www.frf-ajf.ro/teleorman/stiri/comunicate-cja-2/delegari-arbitri-23738.html#google_vignette

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri