× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 14-03-2024, 20:00:03 • 28 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 16.03.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

01. CSL NANOV – CS METALUL PERETU

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alexandru Sima (Turnu Magurele) – seniori

Andrei Petra (Alexandria) – Madalin Gheorghe (Mavrodin), Valentin Dobre (Alexandria) – juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul ,, Branceni”

02. CS VIITORUL PIATRA – CS ASC SEACA – nu se  disputa

03. CS RAPID BUZESCU – ACS VOINTA SAELELE 2017

Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Ilie Cristea (Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Pereanu – (Rosori de Vede) – Ionut Pindea, Alexandru Paduraru (ambii Scrioastea) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04. ACS DINAMIC KIDS VIDELE- ACS DRAGANESTI VLASCA 

Mihai Rotaru – Sorin Manea (Ambii Alexandria), Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – seniori

Alin Marin (Alexandria) – Andrei Ulmeanu (Plosca), Edi Pencea (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Botoroaga”

05. ACS STEAUA SPATAREI -ACS ASTRA PLOSCA

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Emil Balaceanu – Rares Silimon, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

06.  C S VIRTOAPE -ACS AVANTUL BRAGADIRU

Aurel Peia  – Mihai Petrescu (Videle), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Sorin Beianu (Botoroaga) – Matei Badoi, Stefan Bajan (ambii Videle) – juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

07. AS VICTORIA LUNCA – CS VIITORUL LUNCA

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Sebastian Igrisan – Mario Stoian, Mario Burcus (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Lita

Liga a- V-a – Duminica 17.03.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01. A.S. SPICUL BALACI – A S INTER PURANI

Bogdan Pana – Catalin Lincan (ambii Alexandria), Alin Virban (Spatarei) – seniori

Alin Virban (Spatarei) – Catalin Lincan, Bogdan Pana (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florin Cana (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Tecuci

02. ACS VIITORUL SACENI – ACSC PUTINEIU

Aurel Peia (Alexandria) – Mihai Petrescu (Videle),Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Lina  Alexandru (Alexandria) – Mihai Petrescu, Aurel Peia (Alexandria) – juniori

Observator:  Ionel Turlete (Videle)

03. ACS  ATLETIC  ORBEASCA – AS RAPID URLUIU

Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Marinel Ovidiu (Brebina), Andrei Ulmeanu (Plosca) – seniori

Ovidiu Marinel (Brebina) – Andrei Ulmeanu (Plosca), Alexandru Stefan (Soimu) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

04. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – AS TINERETUL SILISTEA

Alexandru Sima – Alexandru Prodan, Mhai Radu (toti Turnu Magurele) – seniori

Mihai Radu – Alexandru Sima, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul ,,Textila”

05. ACS TINERETUL SUHAIA – CS FLACARA CALINESTI

Cornel Ghebaura – Stefan Creanga, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – seniori

Stefan Petica – Albert Creanga, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

06. ACS FLACARA LITA – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

Ionut Osiac (Vitanesti)- George Tobosaru (Alexandria), Madalin Gheorghe  (Mavrodin) – seniori

George Tobosaru (Alexandria) – Madalin Gheorghe (Mavrodin), Ionut Osiac (Vitanesti) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

07. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. VULTURII MERENI

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Andrei Petra, Catalin  Anton (ambii Alexandria) – seniori

Andrei Petra – Catalin Anton (ambii Alexandria), Patrik Soare (Orbeasca) – juniori

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

 08. STA – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 17.03.2024   Ora 11:00

01.  CSL VIITORUL BLEJESTI – CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023  – Ora 12:30

Sorin Beianu (Botooraga) – Mihai Traistaru, Marian Perlleshi (ambii Videle)

Observator: Alexandru Chiriceanu (Videle)

02.  CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE – ACS SPORTING VIDELE –  Ora 10:00

Ionel Galateanu (Guruieni) – Ion Cucu (Poroschia), Marian Grosu (Buzescu)

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

 03. AS VIITORUL BUTESTI – AS ATLETICO SIRBENI  – Ora 10:30

Sorin Beianu (Botooraga) – Mihai Traistaru, Marian Perlleshi (ambii Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

04.  A.S. RECOLTA SFINTESTI – AS PETROLUL POENI

Stefan Stinga – Valentin Rusu, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

05.  A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI – A.S. GLORIA MERISANI

Stefan Chiriceanu (Vitanesti) – Matei Badoi (Videle), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Botoroaga”

 06. FCS VIITORUL PERII BROSTENI – AS VIITORUL TALPA – Ora 13:00

 Alin Bugeanu – Daniel Carlomete (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea)

Observator: Gheorghe Proorocu (Rosiori de Vede)

07.  A.S. TINERETUL RADOIESTI – AS VIITORUL GRATIA – Ora 12:30

 Marian Grosu (Buzescu) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 17.03.2024   Ora 11:00

01. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – A.S. OLTUL BECIU

Sorin Manea (Alexandria) – Ionut Sajen (Rosiori de Vede), Ionut Raducanu (Alexandria)

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

 02. CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Marius Sandulescu – Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 03. CS STEAUA DRACEA – AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

Adrian Ungureanu (Olteni) – Alexandru Pana, Edi Pencea (ambii Alexandria)

Observator: Marius Raducanu (Alexandria)

 04. CS TELEORMANU TROIANUL – STA

05.  CS VICTORIA CIUPERCENI – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

Cristian Ilie – Sebastian Igrisan, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele) 

Observator: Viorel Iagaru (Turnu Magurele)

06. A.S. DUNAREA ISLAZ – AS DINAMO BOGDANA

Ilie Cristea – Mario Burcus, Mario Stoian (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

  07.CS VITANESTI – CS FLACARA CONTESTI

Mihai Rotaru – Andrei Pavel, Alin Marin (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

sursa: https://www.frf-ajf.ro/teleorman

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri