× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Delegari arbitri | Campionatul Județean si Cupa României

Teleorman Sport • 03-11-2023, 10:00:03 • 87 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 04.11.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

 01.ACS ASTRA PLOSCA – CSL NANOV

 Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele) – seniori

Alin Marin – Madalin Gheorghe, Andrei Petra (toti Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02.ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS DRAGANESTI VLASCA

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ionel  Galateanu (Galateni) – seniori

Andrei Pavel – Catalin Lincan, Catalin Dobre (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

03. CS VIITORUL LUNCA – ACS VOINTA SAELELE 2017

 Marian Grosu (Buzescu) – Ion Cucu (Poroschia),Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – seniori

Mihai  Radu – Emil Balaceanu, Mario Burcus (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

04. AS VICTORIA LUNCA – CS ASC SEACA

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria) – seniori

Sebastian Igrisan – Rares Silimon, Enrique Dovleac (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Mgurele)

*Jocul se disputa pe terenul din Lita

05. C S VIRTOAPE – CS METALUL PERETU

 Adrian Buica (Alexandria) – Mihai Traistaru (Videle), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Marian Perlleshi (Videle), Florentin Ciuciu (Plosca) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

06. ACS STEAUA SPATAREI – CS VIITORUL PIATRA

 Cristian Andrei – Alexandru Prodan, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Alexandru  Pana (Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) – juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

07. ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS RAPID BUZESCU  

 Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Crenga, Ilie Cristea (ambii Turnu Mgurele) – seniori

Alexandru Pereanu (Rosori de Vede) – Ionut Pindea (Scrioastea), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul din Botoroaga

 Liga a- V-a – Duminica 05.11.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

 01. ACS VIITORUL SACENI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

 Mihai Slateanu (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Mihai Slateanu, Alexandru Lina (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

02. ACS  ATLETIC  ORBEASCA – ACS FLACARA LITA

 Stefan Stinga – Cristian Mihai, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Pereanu – Cristianu Mihai, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

03. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – ACS TINERETUL SUHAIA

 Cornel Ghebaura – Mihai Radu, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)  – seniori

Mihai Radu – Alexandru Prodan, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) – juniori

Obsevator: Gheorghe Tocitu (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul Textila

04. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – AS TINERETUL SILISTEA

 Daniel Neagu – Andrei Pavel, Sorin Manea (toti Alexadria) – seniori

Andrei Pavel -Sorin Manea, Daniel Neagu (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

05. A.S. SPICUL BALACI – STA

06. A S INTER PURANI – A.S. VULTURII MERENI

 Ionut Dogeanu – Mihai Petrescu (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga) – seniori

Sorin Beianu (Botoroaga) – Mihai Petrescu, Ionut Dogeanu (ambii Videle) – juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

07. ACSC PUTINEIU – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Marian Grosu (Buzescu) – Catalina Nan, Bogdan Pana (ambii Alexandria) – seniori

Catalin Dobre – Edi Pencea, Catalin Anton  (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

08. AS RAPID URLUIU – CS FLACARA CALINESTI

 Ilie Cristian – Cezar Stanoi , Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) – seniori

Sebastian Igrisan – Cezar Stanoi, Enrique Dovleac (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 05.11.2023   Ora 11:00

 01. AS VIITORUL GRATIA – AS PETROLUL POENI  Ora 12:30

 Ionut Osiac (Vitanesti) -Stefan Chiriceanu (Nanov), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Marian Zarna (Videle)

02. AS ATLETICO SIRBENI – A.S. GLORIA MERISANI  Ora 10:00

Ionut Osiac (Vitanesti) -Stefan Chiriceanu (Nanov), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

03. ACS SPORTING VIDELE – AS VIITORUL TALPA   Teren Tamasesti

 Sorin Fudulu (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Ionut Sajen (Alexandria)

Observator: Florea  Coman (Alexandria)

04. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 – A.S. TINERETUL RADOIESTI

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Alexandru Paduraru (Scrioastea), Ovidiu Marinel (Brebina)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

05. CSL VIITORUL BLEJESTI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Alin Varban (Spatarei) – Alin Marin, Catalin Lincan (ambii Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

06. CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE – A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

 Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Andrei Petra, Madalin Gheorghe (ambii Alexandria) 

Observtor: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

07. AS VIITORUL BUTESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Adi Bratu (Baciu) – Marian Perlleshi, Ionut Purcea (ambii Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 05.11.2023   Ora 11:00

01.  CS FLACARA CONTESTI – CS TELEORMANU TROIANUL

 Aurel Peia – Alexandru Pana (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

02. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 George Botoghina – Marius Sandulescu, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observtor: Ilie Poting (Turnu Magurele)

Jocul se diputa pe terenul ,,Botul Calului”

03. AS OLD BOYS ALEXANDRIA – AS DINAMO BOGDANA

 Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Ionut Pindea (Scrioastea), Cristian Javla (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

04. A.S. OLTUL BECIU – CS VITANESTI

 Stefan Creanga – Mihai Lamba, Mario Stoian (toti Turnu Magurele)

Observator: Viorel Iagar (Turnu Magurele)

05. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – A.S. DUNAREA ISLAZ

 Adrian Buica – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Spatarei

06. CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – CS VICTORIA CIUPERCENI

 Cristea Ilie – Mario Burcus, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

07. CS STEAUA DRACEA – STA

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA

ETAPA a III – a (16 – imi) MIERCURI 08.11.2023  ORA 14,30

01. AS GLORIA MERISANI – ACS VIITORUL SACENI

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Ionut Pindea, Alexandru Paduraru (ambii Scrioastea) 

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

02. AS RECOLTA SFINTESTI – CS METALUL PERETU

 Stefan Stinga – Felix Oprescu, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

03. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – ACS ASTRA PLOSCA teren Textila

 Mihai Slateanu – Alexandru Lina (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: George Popa (Alexandria)

04. AS TINERETUL SILISTEA – CS VARTOAPE

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Mihai Traistaru, Marian Perlleshi (ambii Videle) 

Observator: Marian Zarna (Videle)

05. CS FLACARA CALINESTI – CS RAPID BUZESCU

 Ovidiu Marinel (Brebina) -Cristian Mihai, Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

06. CSL VIITORUL BLEJESTI – AS INTER PURANI – se disputa joi 09.11.2023

 Ionut Dogeanu – Mihai Petrescu (ambii Videle), Florentin Ciuciu (Nanov)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

07. AS VIITORUL TALPA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

 Sorin Manea – Andrei Petra, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Obsevator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

08. AS RAPID URLUIU – ACS STEAUA SPATAREI

 Adrian Buica – George Tobosaru, Madalin Gheorghe (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

09. CS FLACARA CONTESTI – ACS AVANTUL BRAGADIRU

 Sorin Fudulu (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Catalin Anton (Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

10. ACS ATLETIC ORBEASCA – CSL NANOV

 Ionut Dogeanu – Mihai Petrescu (ambi Videle), Florentin Ciuciu (Plosca)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

11. ACSC PUTINEIU – CS VIITORUL LUNCA

 Cristian Ilie – Ilie Cristea, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

12. AS DUNAREA ISLAZ – AS VICTORIA LUNCA

 Alexandru Sima – Alexandru Prodan, Rares Silimon (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

13. CS VICTORIA CIUPERCENI – CS ASC SEACA

 Cornel Ghebaura – Albert Creanga, Luca Tismanru (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

14. ACS TINERETUL SUHAIA – CS VIITORUL PIATRA

 Aurel Peia (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Ionut Sajen (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

15. ACS FLACARA LITA – ACS VOINTA SAELELE 2017

 Cristian Andrei – Stefan Petica, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele)

Observator; Emil Tomescu (Turnu Magurele)

16. ACS SPORTING VIDELE – ACS DRAGANESTI VLASCA  teren Tamasesti

Bogdan Pana (Alexandria) – Andrei Ulmeanu  (Plosca), Valentin Dobre (Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

sursa: https://www.frf-ajf.ro/teleorman

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri Campionatul Județean României