× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Liga 4 | Delegări arbitri

Teleorman Sport • 20-10-2023, 14:00:03 • 95 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 21.10.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30  

01. ACS DRAGANESTI VLASCA – CSL NANOV

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Corbea – Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

02. ACS ASTRA PLOSCA – ACS VOINTA SAELELE 2017

Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Stefan Petica – Mario Burcus, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

03. ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS ASC SEACA

Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Bogdan Pana, Catalina Nan (ambii Alexandria) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Alexandru Pana, George Tobosaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

04. CS VIITORUL LUNCA – CS METALUL PERETU

Ionut Osiac (Vitanesti) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Andrei Pavel (Alexandria) – Madalin Gheorghe  (Mavrodin), Darius Beznea  (Piatra) – juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

05. AS VICTORIA LUNCA – CS VIITORUL PIATRA

Daniel Neagu (Alexandria) – Ilie Cristea (Turnu Magurele), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Sebastian Igrisan (Turnu Magurele) – Enrique Dovleac (Beciu), Rares Silimon (Turnu Magurele) – juniori

 Observator: George Popa (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Lita

06. CS VIRTOAPE – CS RAPID BUZESCU

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – seniori

Florin Ciobanu (Mereni) – Marian Perlleshi (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

07. ACS STEAUA SPATAREI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

 Marian Grosu (Buzescu) – Alexandru Prodan, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Mihai  Slateanu (Alexandria) – Andrei Ulmeanu (Plosca), Alexandru Lina (Alexandria)  – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegări Arbitri