Liga a-V-a – Duminica 01.03.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS TINERETUL SUHAIA
Traian Ene (Plosca) – Cristian Mihnea, Felix Oprescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori
Adrian Mutu (Alexandria) – Catalin Dobre, Cristian Mustatea (ambii Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori
Marius Pate – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Galateanu (Guruieni) – juniori
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
AS GLORIA MERISANI – CS VIRTOAPE
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – seniori
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Lucian Epure, Leonard Epure (ambii Cosoteni) – juniori
Observator: George Haidu (Maldaeni)
AS VIITORUL BLEJESTI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
Sorin Manea (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori
Stefan Luca – Florin Ciobanu, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori
Observator: George Floricel (Alexandria)
AS VIITORUL SACENI – CS FLACARA CALINESTI
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori
Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Marian Burcin, Rares Stancu (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)
CS VITANESTI – ACS VIITORUL VIDELE
Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Creanga, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori
Mihai Slateanu (Nanov) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
AS FLACARA LITA – AS RECOLTA SFINTESTI
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Cristian Creanga (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori
Octavian Petre – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)
AS VIITORUL DIDESTI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori
Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Florentina Oprea (Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)