× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

Program Tur, Liga a-IV-a, Editia 2023-2024

Teleorman Sport • 11-08-2023, 10:00:03 • 30 vizualizari
 

Program Tur, Liga a-IV-a, Editia 2023-2024

Etapa 1         26-08-2023

CS VIITORUL PIATRA – CSL NANOV

CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU

CS ASC SEACA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

ACS VOINTA SAELELE 2017 – ACS STEAUA SPATAREI

ACS DRAGANESTI VLASCA – C S VIRTOAPE

ACS ASTRA PLOSCA – AS VICTORIA LUNCA

ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS VIITORUL LUNCA

Etapa 2         02-09-2023

CSL NANOV – CS VIITORUL LUNCA

AS VICTORIA LUNCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

C S VIRTOAPE – ACS ASTRA PLOSCA

ACS STEAUA SPATAREI – ACS DRAGANESTI VLASCA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – ACS VOINTA SAELELE 2017

CS RAPID BUZESCU – CS ASC SEACA

CS VIITORUL PIATRA – CS METALUL PERETU

Etapa 3         09-09-2023

CS METALUL PERETU – CSL NANOV

CS ASC SEACA – CS VIITORUL PIATRA

ACS VOINTA SAELELE 2017 – CS RAPID BUZESCU

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

ACS ASTRA PLOSCA – ACS STEAUA SPATAREI

ACS AVANTUL BRAGADIRU – C S VIRTOAPE

CS VIITORUL LUNCA – AS VICTORIA LUNCA

Etapa 4         16-09-2023

CSL NANOV – AS VICTORIA LUNCA

C S VIRTOAPE – CS VIITORUL LUNCA

ACS STEAUA SPATAREI – ACS AVANTUL BRAGADIRU 

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – ACS ASTRA PLOSCA

CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA

CS VIITORUL PIATRA – ACS VOINTA SAELELE 2017

CS METALUL PERETU – CS ASC SEACA

Etapa 5         23-09-2023

CS ASC SEACA – CSL NANOV

ACS VOINTA SAELELE 2017 – CS METALUL PERETU

ACS DRAGANESTI VLASCA – CS VIITORUL PIATRA

ACS ASTRA PLOSCA – CS RAPID BUZESCU

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS VIITORUL LUNCA – ACS STEAUA SPATAREI

AS VICTORIA LUNCA – C S VIRTOAPE

Etapa 6         30-09-2023

CSL NANOV – C S VIRTOAPE

ACS STEAUA SPATAREI – AS VICTORIA LUNCA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS VIITORUL LUNCA

CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU

CS VIITORUL PIATRA – ACS ASTRA PLOSCA

CS METALUL PERETU – ACS DRAGANESTI VLASCA

CS ASC SEACA – ACS VOINTA SAELELE 2017

Etapa 7         07-10-2023

ACS VOINTA SAELELE 2017 – CSL NANOV

ACS DRAGANESTI VLASCA – CS ASC SEACA

ACS ASTRA PLOSCA – CS METALUL PERETU

ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS VIITORUL PIATRA

CS VIITORUL LUNCA – CS RAPID BUZESCU

AS VICTORIA LUNCA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

C S VIRTOAPE – ACS STEAUA SPATAREI

Etapa 8         14-10-2023

CSL NANOV – ACS STEAUA SPATAREI 

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – C S VIRTOAPE

CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA

CS VIITORUL PIATRA – CS VIITORUL LUNCA

CS METALUL PERETU – ACS AVANTUL BRAGADIRU

CS ASC SEACA – ACS ASTRA PLOSCA   

ACS VOINTA SAELELE 2017 – ACS DRAGANESTI VLASCA

Etapa 9         21-10-2023

ACS DRAGANESTI VLASCA – CSL NANOV

ACS ASTRA PLOSCA – ACS VOINTA SAELELE 2017

ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS ASC SEACA

CS VIITORUL LUNCA – CS METALUL PERETU

AS VICTORIA LUNCA – CS VIITORUL PIATRA

C S VIRTOAPE – CS RAPID BUZESCU

ACS STEAUA SPATAREI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Etapa 10         28-10-2023

CSL NANOV – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS RAPID BUZESCU – ACS STEAUA SPATAREI

CS VIITORUL PIATRA – C S VIRTOAPE

CS METALUL PERETU – AS VICTORIA LUNCA

CS ASC SEACA – CS VIITORUL LUNCA

ACS VOINTA SAELELE 2017 – ACS AVANTUL BRAGADIRU

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ASTRA PLOSCA

Etapa 11         04-11-2023

ACS ASTRA PLOSCA – CSL NANOV

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS DRAGANESTI VLASCA

CS VIITORUL LUNCA – ACS VOINTA SAELELE 2017

AS VICTORIA LUNCA – CS ASC SEACA

C S VIRTOAPE – CS METALUL PERETU

ACS STEAUA SPATAREI – CS VIITORUL PIATRA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS RAPID BUZESCU

Etapa 12         11-11-2023

CSL NANOV – CS RAPID BUZESCU

CS VIITORUL PIATRA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

CS METALUL PERETU – ACS STEAUA SPATAREI

CS ASC SEACA – C S VIRTOAPE

ACS VOINTA SAELELE 2017 – AS VICTORIA LUNCA

ACS DRAGANESTI VLASCA – CS VIITORUL LUNCA

ACS  ASTRA PLOSCA –  ACS  AVANTUL  BRAGADIRU

 Etapa  13  18-11-2023

 ACS AVANTUL BRAGADIRU – CSL NANOV

CS VIITORUL LUNCA – ACS ASTRA PLOSCA

AS VICTORIA LUNCA – ACS DRAGANESTI VLASCA

C S VIRTOAPE – ACS VOINTA SAELELE 2017

ACS STEAUA SPATAREI – CS ASC SEACA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS METALUL PERETU

CS RAPID BUZESCU – CS VIITORUL PIATRA

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Program A-IV-a Editia 2023-2024