× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI ALEXANDRIA

STIRI ALEXANDRIA

 

S-a stabilit programul meciurilor din liga a 3 a

Infoexpres TV • 12-08-2023, 10:00:25 • 50 vizualizari
 

S-a stabilit programul meciurilor din liga 3. În prima etapa, avem derby tare, Sporting Rosiori-SCM Râmnicu Vâlcea

Vineri, la sediul Casei Fotbalului, s-a tras la sorti țânțarul meciurilor din noua ediție de liga 3. În prima etapa, echipele teleormanene au meciuri tari. Sporting joaca acasă cu SCM Rm Valcea, in timp ce turnenii întâlnesc la Turnu pe Cozia Călimănești. Dar iată care este programul turului:

Etapa 1

ACS VEDIŢA COLONEŞTI – U CRAIOVA 1948 SA 2

ACS FLACĂRA HOREZU – CSO PETROLUL POTCOAVA

CS SPORTING ROŞIORI 2008 – SCM RÂMNICU VÂLCEA

ACS VIITORUL DĂEŞTI – ACS UNIREA BASCOV

CSM CETATEA TURNU MĂGURELE – ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI

Etapa 2

U CRAIOVA 1948 SA 2 – ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI

ACS UNIREA BASCOV – CSM CETATEA TURNU MĂGURELE

SCM RÂMNICU VÂLCEA – ACS VIITORUL DĂEŞTI

CSO PETROLUL POTCOAVA – CS SPORTING ROŞIORI 2008

ACS VEDIŢA COLONEŞTI – ACS FLACĂRA HOREZU

Etapa 3

ACS FLACĂRA HOREZU – U CRAIOVA 1948 SA 2

CS SPORTING ROŞIORI 2008 – ACS VEDIŢA COLONEŞTI

ACS VIITORUL DĂEŞTI – CSO PETROLUL POTCOAVA

CSM CETATEA TURNU MĂGURELE – SCM RÂMNICU VÂLCEA

ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI – ACS UNIREA BASCOV

Etapa 4

U CRAIOVA 1948 SA 2 – ACS UNIREA BASCOV

SCM RÂMNICU VÂLCEA – ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI

CSO PETROLUL POTCOAVA – CSM CETATEA TURNU MĂGURELE

ACS VEDIŢA COLONEŞTI – ACS VIITORUL DĂEŞTI

ACS FLACĂRA HOREZU – CS SPORTING ROŞIORI 2008

Etapa 5

CS SPORTING ROŞIORI 2008 – U CRAIOVA 1948 SA 2

ACS VIITORUL DĂEŞTI – ACS FLACĂRA HOREZU

CSM CETATEA TURNU MĂGURELE – ACS VEDIŢA COLONEŞTI

ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI – CSO PETROLUL POTCOAVA

ACS UNIREA BASCOV – SCM RÂMNICU VÂLCEA

Etapa 6

U CRAIOVA 1948 SA 2 – SCM RÂMNICU VÂLCEA

CSO PETROLUL POTCOAVA – ACS UNIREA BASCOV

ACS VEDIŢA COLONEŞTI – ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI

ACS FLACĂRA HOREZU – CSM CETATEA TURNU MĂGURELE

CS SPORTING ROŞIORI 2008 – ACS VIITORUL DĂEŞTI

Etapa 7

ACS VIITORUL DĂEŞTI – U CRAIOVA 1948 SA 2

CSM CETATEA TURNU MĂGURELE – CS SPORTING ROŞIORI 2008

ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI – ACS FLACĂRA HOREZU

ACS UNIREA BASCOV – ACS VEDIŢA COLONEŞTI

SCM RÂMNICU VÂLCEA – CSO PETROLUL POTCOAVA

Etapa 8

U CRAIOVA 1948 SA 2 – CSO PETROLUL POTCOAVA

ACS VEDIŢA COLONEŞTI – SCM RÂMNICU VÂLCEA

ACS FLACĂRA HOREZU – ACS UNIREA BASCOV

CS SPORTING ROŞIORI 2008 – ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI

ACS VIITORUL DĂEŞTI – CSM CETATEA TURNU MĂGURELE

Etapa 9

CSM CETATEA TURNU MĂGURELE – U CRAIOVA 1948 SA 2

ACS COZIA CĂLIMĂNEŞTI – ACS VIITORUL DĂEŞTI

ACS UNIREA BASCOV – CS SPORTING ROŞIORI 2008

SCM RÂMNICU VÂLCEA – ACS FLACĂRA HOREZU

CSO PETROLUL POTCOAVA – ACS VEDIŢA COLONEŞTI

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Infoexpres TV » Articole Infoexpres TV »
 
Stabilit Programul Meciurilor